adres domki Nord Breeze Władysławowo Władysławowo, ul. Literacka 9

telefon domki Nord Breeze Władysławowo 515 537 050

Operatorem serwisu https://nordbreeze.pl jest firma Elend Anna El-Bud Bis, z siedzibą ul. Abrahama 47, 84-100 Puck posiadająca NIP: 5871478635.

 

Do ceny prosimy doliczyć:

* Opłatę klimatyczną wg taryfy obowiązującej w Urzędzie Miasta Władysławowo.
* Kaucję zwrotną, celem zabezpieczenia mienia, w wysokości 500,00 zł (zwrotna w dniu wyjazdu po uprzednim sprawdzeniu domku)

Warunkiem pełnej rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 40% od kwoty całkowitej należnej za pobyt na wskazane konto bankowe w terminie 3 dni od momentu wstępnej rezerwacji.

W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko, datę pobytu oraz liczbę osób.

Doba hotelowa rozpoczyna się w dniu przyjazdu od godziny 15:00, a kończy się w dniu wyjazdu do godziny 10:00.

Nie dokonujemy zwrotu pieniędzy ani wpłaconego zadatku w razie nie dotrzymania podanego terminu pobytu lub rezygnacji jeżeli wczasowicz wyjedzie z własnej woli w trakcie trwania wypoczynku.

 1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 15.00, a kończy o godz. 10.00 .
 2. Warunkiem pełnej rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 40% od całkowitej należnej kwoty za pobyt na wskazane konto bankowe w terminie 3 dni od momentu wstępnej rezerwacji. W przypadku braku wpłaty zadatku rezerwację uważa się za nieważną. Zadatek nie podlega zwrotowi. Pozostała należność za zamówiony pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu.
 3. Właściciel zastrzega sobie prawo do pobierania kaucji zwrotnej w wysokości 500 zł.
 4. Przekazanie kluczy i zdanie domku odbywa się w obecności właściciela.
 5. W przypadku skrócenia pobytu przez Wynajmującego, kwota za niewykorzystany okres pobytu nie jest zwracana.
 6. Wynajmujący ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju szkody lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych ( w domkach i na terenie obiektu) powstałe z jego winy. Opłata za szkody rozliczana jest na bieżąco.
 7. Wszelkie usterki sprzętu oraz mienia wynikające z użytkowania proszę zgłaszać niezwłocznie Właścicielowi.
 8. W domkach obowiązuje ZAKAZ palenia tytoniu i wyrobów tytoniopodobnych oraz e-papierosów.
 9. Właściciele obiektu nie odpowiadają za utratę i uszkodzenia mienia tj: parkujące samochody oraz pozostawione przedmioty wartościowe w domkach.
 10. W cenę pobytu wliczone jest:
  1. pościel
  2. parking
  3. woda
  4. prąd
 11. Przed opuszczeniem domku należy posprzątać zajmowany domek.
 12. Cisza nocna i zakłócanie spokoju
  Na terenie obiektu obowiązuje zakaz głośnego puszczania muzyki niezależnie od ciszy nocnej. Posiadacze zwierząt proszeni są o zapewnienie im odpowiedniej opieki, aby nie zakłócały spokoju szczekaniem, wyciem itp.. Prosimy nie zakłócać spokoju innym Gościom także w żaden inny sposób. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22.00 do godz. 8.00 następnego dnia. W trakcie pobytu prosimy o zachowanie się zgodne z normami zachowań międzyludzkich oraz turystycznych, z poszanowaniem dla innych Gości oraz obsługi. Zakłócanie ciszy, niestosowanie się do zaleceń obsługi w tej kwestii (w szczególności pracownika ochrony) lub wulgarne odnoszenie się do innych Gości i obsługi może skutkować usunięciem z obiektu bez zwrotu kosztów dalszego pobytu.
 13. Obecność Gości. Po przybyciu na teren obiektu Goście mają obowiązek zgłosić swoją obecność w Recepcji, dokonać opłat za pobyt wg cennika i stosować się do niniejszego regulaminu. Osoby niezameldowane nie mogą przebywać na terenie obiektu po godz. 22.00.
 14. Pobyt zwierząt (akceptujemy jedynie małe zwierzątka)
  Wyrażamy zgodę na pobyt małych zwierząt, których posiadacze przestrzegają poniższych zasad: zgłoszenie pobytu zwierzęcia i uiszczenia za nie opłaty wg cennika, wyprowadzanie psów wyłącznie na smyczy i sprzątania po swoich pupilach; w przypadku nieposprzątania, posiadacz zostanie obciążony opłatą za posprzątanie wg cennika, zapewnienie im odpowiedniej opieki, aby nie zakłócały spokoju szczekaniem, wyciem itp., posiadanie aktualnej książeczki szczepień swojego czworonoga, respektowanie zakazu wprowadzania zwierząt na teren placu.
 15. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zwraca się uwagę Gościom, aby:
  1. nie palili wyrobów tytoniowych w domkach,
  2. nie rzucali niedopałków od papierosów oraz zużytych zapałek do kosza,
  3. nie przechowywali w pokojach materiałów łatwopalnych, żrących lub wydzielających przykrą woń,
  4. nie używali w domkach grzejników elektrycznych, grzałek oraz kuchenek elektrycznych i gazowych ( nie należących do wyposażenia domku)
  5. za palenie w domku grozi kara pieniężna w wysokości 500,00 zł.
 16. Ze względów porządkowych w przypadku opuszczenia domku prosi się o:
  1. zakręcanie kranów instalacji wodociągowej,
  2. zamykanie okien,
  3. wyłączanie światła
  4. wyłączanie TV.
 17. Każdorazowo Gość opuszczając domek powinien sprawdzić zamknięcie drzwi.
 18. Cena usług świadczonych przez właściciela domków nie obejmuje ubezpieczenia.
 19. Na terenie obiektu, w szczególności na placu zabaw dzieci do lat 12 pozostają tylko pod opieką osób dorosłych.
 20. Do kwoty pobytu należy doliczyć opłatę klimatyczną wg taryfy obowiązującej w Urzędzie Miasta Władysławowo.
 21. Na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz organizowania wieczorów panieńskich oraz wieczorów kawalerskich.
 22. Nie wynajmujemy domków młodzieży.
 23. Odmowa wstępu do obiektu. Obsługa zastrzega sobie prawo dla zakazu wstępu do obiektu osób pod wpływem alkoholu, zachowujących się nieodpowiednio, oraz prawo do usunięcia z obiektu osób nieprzestrzegających niniejszego regulaminu. Obsługa może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin obiektu lub wyrządził szkodę w mieniu obiektu lub innych Gości, szkodę na osobie Gościa, pracownika obiektu lub innych osób przebywających w obiekcie, albo też w inny sposób zakłócił spokojny pobyt Gości lub funkcjonowanie obiektu. Zastrzegamy sobie również prawo odmowy przyjęcia Gościa bez podania przyczyny.
 24.  Naruszenie regulaminu. Przebywanie na terenie obiektu jest jednoznaczne ze znajomością i akceptacją niniejszego regulaminu. Naruszenie zasad niniejszego regulaminu oraz norm współżycia turystycznego poddawane jest ocenie pracownika Recepcji i Ochrony oraz Dozorcy może pozbawić Gościa możliwości dalszego pobytu w obiekcie bez zwrotu kosztów pobytu.
 25. Obowiązki wyjeżdżającego Gościa - wymeldowanie się z domku do określonej godziny pobytu tj. do godz. 10.00 oraz zdanie klucza.

 

Reklamacje należy zgłaszać pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i będą one rozpatrywane do 14 dni roboczych od dnia ich otrzymania.

 

Właściciel obiektu NORD BREEZE

PŁACĄC AKCEPTUJĘ REGULAMIN